Telekom Srpske a.d. Banja Luka isplatit će dividendu akcionarima u vrijednosti 34,6 miliona KM, sadržano je u prijedlogu za Skupštinu akcionara koja je zakazana za sutra, 6. juna. Telekom Srpske je ostvario u 2017. godini dobit od 60,0 miliona KM, koja se u cjelokupnom iznosu usmjerava za dividende budući da je dio dobiti već isplaćen krajem prošle godine kao privremena dividenda u iznosu od 25,4 miliona KM. Preostala dividenda u iznosu od 34,6 miliona KM isplatit će se akcionarima koji imaju taj stastu na dan 27. juni 2018. godine, a početak isplate dividende je narednog dana, 28. juna. Dividenda po akciji iznosi 0,07047512 KM.
Telekom Srpske a.d. Banja Luka isplatit će dividendu akcionarima u vrijednosti 34,6 miliona KM, sadržano je u prijedlogu za Skupštinu akcionara koja je zakazana za sutra, 6. juna.
Telekom Srpske je ostvario u 2017. godini dobit od 60,0 miliona KM, koja se u cjelokupnom iznosu usmjerava za dividende budući da je dio dobiti već isplaćen krajem prošle godine kao privremena dividenda u iznosu od 25,4 miliona KM.
Preostala dividenda u iznosu od 34,6 miliona KM isplatit će se akcionarima koji imaju taj stastu na dan 27. juni 2018. godine, a početak isplate dividende je narednog dana, 28. juna. Dividenda po akciji iznosi 0,07047512 KM.